Wsparcie

Udostępniliśmy Państwu możliwość łatwego wsparcia działalności statutowej Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli. Jeśli postanowili Państwo wesprzeć nasze Stowarzyszenie, prosimy o wybranie formy płatności z poniższej tabelki, następnie wpisanie kwoty, jaką chcą Państwo darować na działalność statutową Stowarzyszenia i potwierdzenie.

kwota: złotych

Krótka instrukcja obsługi:

1. Wybierz formę płatności
2. Wpisz kwotę, jaką chcesz wpłacić (Nie niższą niż 2 zł)
3. Kliknij na "zapłać on-line"
4. Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę uzupełniania danych (sprawdź dokładnie czy wszystkie dane się zgadzają)

UWAGA!!!
Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy systemu DotPay, jak i serwisu internetowego, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu dotpay.

Przy płatnościach kartą płatniczą lub jednym z powyższych sposobów oprócz zadeklarowanej kwoty nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty!

Wszystkim Dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać!!!

Płatności on-line obsługuje Serwis DotPay, który jest własnością firmy Dotpay.eu Ltd. z siedzibą w Londynie (UK). Serwis prowadzi działalność zgodnie z wytycznymi Financial Service Authority, The Regulation of Electronic Money Issuers dotyczącymi firm prowadzących obsługę transakcji finansowych na terenie Unii Europejskiej, jak również posiada zezwolenie HM Customs and Excise na prowadzenie działalności o charakterze pośrednictwa finansowego (przekazywania środków pieniężnych pomiędzy wpłacającym i odbiorcą).

W przypadku jakichkolwiek problemów z płatnościami prosimy o kontakt.

Św. Izydor z Sewilli pisał:    "Bez muzyki żadna dyscyplina nie może być doskonałą, ponieważ bez niej nic nie może istnieć".